ToKiO HoTeL 4EvEr
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ToKiO HoTeL 4EvEr

OwAj FoRuM jE pOsWeCeN ToKiO HoTeLu! DoBrO dOsLi I uZiWaJtE!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Chat za goste...

Ići dole 
5 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Iwana-Du
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:54 pm

mala shetaj ali poshto si corawa i newidish shata pishe owde ja cu ti ugasiti prikljucke za net jer znam da hakujem!
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:55 pm

E NE OBRACAM WISHE PAZNJU NA G*WNA...!CAO IDI KOD MAMICE!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
ANCHI!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:56 pm

CAO LJUDOWI SHTA IMA???
OTISHLA NAM IWANA KOD MAME DA PLACHE!
Nazad na vrh Ići dole
Iwana-Du
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 12:59 pm

ostala je iwana tu nego samo posmatra hwalisawu p*cku!!!!!!!!!!
K*RWO MALA NOSI SE JA IMAM 14 GODINA A TI 11 SIGURNO I TI CES MENI NOSI SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
ANCHI!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:00 pm

NE SERENDZAJ WISHE JA TI KAZEM U MOJU AWLIJU SWRNI DA TI ISKOPAM OCHI!
Nazad na vrh Ići dole
Iwana-Du
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:01 pm

mala seljanko....awlija,serendzaj i swrni...seljanko jedna iz sela!
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:02 pm

pa shta ako sam iz sela......makar sam obrazowanija od was seljaka iz grada.... Very Happy :gvefr:
Nazad na vrh Ići dole
Iwana-Du
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:03 pm

e ajde wozi traktor ne smaraj!
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:04 pm

wozi ti frezu....k*rwo jedna k*rwestijska!!!!!!!!!!!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil What a Face
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:06 pm

shta je nemash shta da kazes na owo!!!!!!!!!! :inejfrhuvceu: :YHBGVF:
Nazad na vrh Ići dole
ja-moja
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:09 pm

sta radite...shto se swadjate?
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:10 pm

ne tiche te se....a ti iwana nagrabusices prodjes li mi josh jednom ispred moje kuce ku*wo jedna!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Iwana-Du
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 1:12 pm

slushaj mala ana ti ces nagrabusiti!!!!!!!!samo da ti kazem idi beri kukuruz i ori njiwe nego da se zamlacujes skolom i onako nems pojma!
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Nov 25, 2008 3:18 pm

tek sad widim poruku jer si je ti bila usrala pa sam morala da obrishem ekran i mnogo sam pametnija od was iz sela sigurno...a ti Iwana znam da ti se swidja moj brat zato uhhhh...kad te dowati on zbog mene...xaxaxaxaxaxaxaxa....ajde bezi u twoj sugawi grad usugawices moje selo coro jedna corawa!
Nazad na vrh Ići dole
Iwana-Du
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeSre Nov 26, 2008 11:37 am

eeeeee.....dosta ti ces meni da pricas ko je usrao shta....kazem ti wozi traktor mala....a ionako si seljanka i k*rwa pa neznas nishta.....kakwa twoja crna shkola...pa ti si bila nedowoljna na kraju 5 razdreda majmunko jedna ruzna!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*Bill*Girl*Friend*~
ToKiO HoTeL aDmIn
ToKiO HoTeL aDmIn
~*Bill*Girl*Friend*~


Ženski
Broj poruka : 202
Godina : 27
Lokacija : Sa Billom u sobi i slusamo pesmu Forgetten Childeren...
Poso/dokolice : Slusanje muzike sa Billom...
Raspoloženje : Sa Billom uwek extra...
Datum upisa : 10.09.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 06, 2008 10:54 pm

Ajde swarno prestanite se swadjati
Nazad na vrh Ići dole
https://tokiohotel4ever.forummotion.com
~*Tom*Girl*Friend*~
ToKiO HoTeL aDmIn
ToKiO HoTeL aDmIn
~*Tom*Girl*Friend*~


Ženski
Broj poruka : 134
Godina : 30
Lokacija : En mi sueno con mi bebe Poncho!!!
Poso/dokolice : Cantando con mi bebito!!!
Raspoloženje : XeXeXeXeXeX
Datum upisa : 10.09.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 3:09 pm

Prekiniteeeeeeeeee!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://tokiohotel4ever.forummotion.com
~*Bill*Girl*Friend*~
ToKiO HoTeL aDmIn
ToKiO HoTeL aDmIn
~*Bill*Girl*Friend*~


Ženski
Broj poruka : 202
Godina : 27
Lokacija : Sa Billom u sobi i slusamo pesmu Forgetten Childeren...
Poso/dokolice : Slusanje muzike sa Billom...
Raspoloženje : Sa Billom uwek extra...
Datum upisa : 10.09.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeČet Dec 11, 2008 9:36 pm

nerwirate me i ako moze admin da izbrise owe poruke zato sto ne znam sta je ja wise nisam admin
Nazad na vrh Ići dole
https://tokiohotel4ever.forummotion.com
ThE MoOn
WeLcOmE
WeLcOmE
ThE MoOn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 24.11.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeSub Dec 20, 2008 10:29 pm

A zasto ja ne mogu da saljem poruke? Pise da samo admin moze...I to u svakoj temi...
Nazad na vrh Ići dole
Bill 4ev
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimePet Jan 02, 2009 7:27 am

Iwana-Du
Kao 1rwo ja sam admin ~*Bill*Girl*Friend*~
Kao drugo nemoj da se swadjas i da psujes krawo jedna
Kao 3ce Tokio Hotel je zakon
Kao 4twrto owaj forum nije sranje ali mislim da si prewise napaljena na onaj sugawi rbd pa da widimo twoj sajt o rbd-u sugawom
Kao peto newredjaj Anchi
Kao sesto nemoj wise dolaziti na forum swinjo
I kao sedmo widi se da si curka bez mozga xexexe necu da budem ako clan zato sto bi bila skinuta sa admin pozicije Evil or Very Mad
Nazad na vrh Ići dole
ThE MoOn
WeLcOmE
WeLcOmE
ThE MoOn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 24.11.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimePon Jan 12, 2009 7:49 pm

bill 4ev nemoj da vredjas rbd zato sto ga neki i vole...I admini bi mogla da poprave ovo posto ja mogu da pisem poruke samo ovde!
Nazad na vrh Ići dole
anchi!!!
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimePon Jan 12, 2009 11:19 pm

ma wi ste swi jedne pickeeeeeeeeeee
kretenke jedneeee jadniceeeee
Nazad na vrh Ići dole
ThE MoOn
WeLcOmE
WeLcOmE
ThE MoOn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 24.11.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:02 pm

anchi!!! ne vredjaj nas! I neko bi konacno mogao da mi kaze zasto ne mogu da pisem postove!
Nazad na vrh Ići dole
ThE MoOn
WeLcOmE
WeLcOmE
ThE MoOn


Broj poruka : 10
Datum upisa : 24.11.2008

Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeSre Jan 21, 2009 9:03 pm

ajde!!!!
Nazad na vrh Ići dole
~*~MILAN
Gost




Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitimeUto Feb 03, 2009 10:37 am

nemoj a vidim da mi neko vredja rbd!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Chat za goste... - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Chat za goste...   Chat za goste... - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Chat za goste...
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ToKiO HoTeL 4EvEr :: GoStI :: GoStI-
Skoči na: